Para Birimi Seçiniz TL

Hakkimizda | Ekibimiz | Foto galeri | Bölgesel bilgi | Önemli bilgiler | Bizimle çalişir misiniz? |

 
 
Kemerkaya Mah. Kahramanmaraş cad. Suluhan işhanı Kat:3 No:84 Atatürk Alanı -Ortahisar - TRABZON Kemerkaya / Ortahisar / Trabzon Tel: 462 3268808 :: 462 3268877 :: 532 2850652 :: E-Mail: borex@borexemlak.com

HAKKIMIZDA

BOREX GAYRİMENKUL & EMLAK BORSASI

   Aralık/2005 yılında Sedat Erten tarafından kurulan ve 12.01.2007 tarihinde resmi olarak hizmete giren BOREX GAYRİMENKUL & EMLAK BORSASI yenilikçi, dürüst, ilkelerine bağlı, prensipli, sistemli ve günün şartlarına göre teknolojiyi de kullanarak hizmet veren modern bir Gayrimenkul & emlak ofisidir. 

   03.05.2008 tarihine kadar işlerimizi geçici bir ofiste yürüttük. Ancak bu tarihten sonra artan istek ve talepler nedeni ile Kemerkaya mahallesi Kahramanmaraş Caddesi Suluhan İşhanı Kat:3 No:84 (Meydan) TRABZON adresindeki yeni işyerimizi açtık.

   Günümüz piyasasında Gayrimenkul & Emlak işleri ile uğraşan meslektaşlarımızın saygınlık konusundaki sıkıntıları da göz önüne alınarak işlerimizi yürüttük ve bu titizlikle de yürütmekteyiz. Tamamen şeffaf ve satan-emlakçı-satın alan işbirliği yapılarak satışlarımız gerçekleştirilmektedir. Satışların sadece maddi bir olay olmadığını bunun bir de manevi tarafının olduğunu alan ile satan müşterilerimize sürekli hatırlatılarak işlerimizi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

   Ofisimize gelen veya bizimle bağlantıya geçenlerin istekleri doğrultusunda önce işin doğrusunu anlayarak ve anlatarak yola çıkılmaktadır. Bütün alternatifler değerlendirilmekte ve ondan sonra izlenecek yol ortaklaşa alınan kararlar doğrultusunda yapılmakta ve gerçekleştirilmektedir. Ne istediğini bilmeyen müşteri zor olduğu bilinci ile önce bilinçlendirilmekte ve ona göre hareket edilmektedir. Bizim için bilinçli müşteri her zaman daha avantajlıdır.  

   Sadece alım-satım yapanlara değil geleceğe dönük yatırım yapmayı planlayan, düşünen ve yapacaklara da aynı titizlikle yaklaşılmakta ve bu doğrultuda müşteriler yönlendirilip işlemler gerçekleştirilmektedir.

   Firmamızın ismi, logosu her şeyi ile ve tamamen bize aittir. Başka veya benzer bir firmadan alıntı olmadığı gibi şubemiz de bulunmamaktadır. Konu ile ilgili resmi isim tescil başvuruları yapılmış ve belgeleri alınmış bir firmayız.

   Son kararınızı vermeden önce bizimle görüşmenizin avantajlarını muhakkak kullanmanızı ve profesyonel hizmetimizi görmenizi tavsiye ederiz. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.

                                                                                                                              Saygılarımızla,

 
 

EMLAK ARAMA

 

 
Emlak Ara
 

EMLAK LISTESI

Satılık Kiralık

SIZI HABERDAR EDELIM

DÖVIZ KURU

  • USD 5.35

  • EUR 6.10

  • GBP 6.94